Winterswijk, februari 2021

Beste leden,

Het bestuur heeft besloten dat er in 2021 geen ledenvergadering zal worden gehouden.

De Huurdersvereniging heeft de financiële stukken 2020 door de kascommissie laten beoordelen en de stukken zijn door hen goedgekeurd. De stukken zijn opgestuurd naar De Woonplaats, en zijn door hen geaccepteerd. In de algemene ledenvergadering van 2022 zullen wij deze alsnog aan u voorleggen ter goedkeuring.

Mocht u vragen hebben over de financiën van de Huurdersvereniging Winterswijk, kunt u contact opnemen met de penningmeester: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Als u vragen of problemen hebt met betrekking tot uw woning/appartement, of woonomgeving, neem dan gerust contact met ons op.

Wij hopen u dit jaar wél te zien op de ledenvergadering!

Met vriendelijke groet,

Huurdersvereniging Winterswijk

Het bestuur